П`ятниця, 27.01.2023, 13:27
Вільнянська
районна державна адміністрація
Запорізької області

Головна | Актуально
Фотогалерея
Посилання
Головна » Архів матеріалів
В минувшие выходные, в рамках объявленного в стране субботника, работники всех предприятий, организаций и государственных учреждений Вольнянска вышли на улицы города, чтоб убрать скопившийся за зиму мусор. Вольнянский городской и районный советы, а так же Вольнянская районная администрация в полном составе приняли участие в государственном мероприятии, избрав полем деятельности городской парк  Юбилейный.

Ещё каких-нибудь двадцать лет назад парковая зона была излюбленным местом отдыха горожан, со стремящимися вдаль, покрытыми хрустящим отсевом аллеями, лавочками, качелями
... Читати далі »
Дата: 09.04.2013 | Просмотров: 356 

Відповідно до Плану обласних очно - заочних масових заходів з учнівською молоддю на 2013 рік, з нагоди оголошення Президентом України 2013 року роком дитячої творчості, 5 квітня 2013 року у МБК «Гірник» місті Пологи відбувся четвертий зональний етап обласного конкурсу творчості «Спадщина»  патріотичного спрямування. Серед талановитої молоді Запорізької області відзначилися й представники Вільнянського району. За результатами оцінювання журі серед переможців опинилася учениця Матвіївського ЗНВК «Всесвіт» Аліни Макаренко, яка здобула призове ІІ місце у номінації «Сучасна патріотична пісня».

Дата: 08.04.2013 | Просмотров: 311 

4 квітня у Вільнянській райдержадміністрації розпочато І етап Всеукраїнського щорічного конкурсу «Кращий державний службовець». Заступник голови райдержадміністрації Оксана Степаненко привітала учасників та побажав успіхів у конкурсі державним службовцям, які виявили бажання прийняти участь та підвищити свою кваліфікацію в категорії «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст».

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 № 1152 «Про проведення Всеукраїнського щорічного конкурсу «Кращий державний службовець» конкурс проводитиметься у три етапи,
фінал якого традиційно відбудеться у вересні поточного року в Києві.
Дата: 05.04.2013 | Просмотров: 329 

По итогам прошлого года в бюджет Вольнянского района поступило 41 миллион 612 тысяч гривен, что составило 102,4% от утверждённого плана. По сравнению с 2011 годом объем доходов общего фонда районного бюджета увеличился на 13,3%, или на 4 миллиона 998 тысяч гривен. Достичь перевыполнения удалось за счёт увеличения поступлений в виде налога на доход физических лиц и арендной платы за землю, ─ об этом заявила на состоявшейся на днях коллегии Вольнянской районной администрации начальник финансового управления РГА Елена Щеглова.

Юридическим отделом РГА пересмотрены действующие договора аренды, в частности те, по условиям которых арендная плата является ниже установленного законодательством 3-процентного минимума. За 2012 год подписано 10 дополнительных к существующим договорам аренды земли условий, предусматривающих увеличение процентной ставки арендной платы, на общую площадь, превышающую 53 гектара. Ещё 49 дополнительных условий к таким
... Читати далі »
Дата: 05.04.2013 | Просмотров: 377 

4 квітня відбулося чергове засідання Громадської ради при Вільнянській райдержадміністрації. На засіданні прийнято рішення про утворення семи постійних комісій Громадської ради, обрано керівний склад та обговорено питання щодо організації їх роботи (планування, форми, методи роботи).

Дата: 04.04.2013 | Просмотров: 244 

1 квітня в Україні розпочався весняний призов на строкову військову службу. Осторонь не залишився і Вільнянський район: у приміщенні районної державної адміністрації під головування заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко відбулося засідання районної призовної комісії по відбору юнаків призовного віку до лав Збройних Сил України. За результатами засідання від Вільнянського району на службу направлено 40 чоловік.

Нагадаємо, що восени 2013 року буде останній призов на строкову військову службу, а восени 2014 року будуть відправлені у запас останні військовослужбовці строкової служби. Про це під час брифінгу у Львові повідомив начальник Генштабу ЗСУ Володимир Замана.

Дата: 03.04.2013 | Просмотров: 336 

1 квітня 2013 року на оперативній нараді працівників служби у справах дітей райдержадміністрації обговорено нові соціальні ініціативи Президента України щодо поширення сімейних форм піклування за дітьми із особливими потребами.

Станом на 01.04.2013 року на обліку служби у справах дітей Вільнянської райдержадміністрації перебуває 193 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, з них 14 дітей з особливими потребами. Всі підоблікові діти внесені в Єдину інформаційно-аналітичну систему «Діти». Працівниками служби у справах дітей Вільнянської райдержадміністрації проведено моніторинг карток підоблікових дітей, до  яких внесено поновлені дані, щодо освіти, влаштування та ... Читати далі »
Дата: 03.04.2013 | Просмотров: 266 

« 1 2 3 4

Вільнянська районна державна адміністрація © 2023

70002, м.Вільнянськ, вул.Бочарова, 12
тел./факс (06143)4-13-73
e-mail: gosvln@zp.ukrtel.net