Вівторок, 17.09.2019, 03:41
Вільнянська
районна державна адміністрація
Запорізької області

Головна | Актуально
Фотогалерея
Посилання
Головна » 2013 » Квітень » 3 » Нові соціальні ініціативи Президента України. Обговоримо...
12:35
Нові соціальні ініціативи Президента України. Обговоримо...
1 квітня 2013 року на оперативній нараді працівників служби у справах дітей райдержадміністрації обговорено нові соціальні ініціативи Президента України щодо поширення сімейних форм піклування за дітьми із особливими потребами.

Станом на 01.04.2013 року на обліку служби у справах дітей Вільнянської райдержадміністрації перебуває 193 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, з них 14 дітей з особливими потребами. Всі підоблікові діти внесені в Єдину інформаційно-аналітичну систему «Діти». Працівниками служби у справах дітей Вільнянської райдержадміністрації проведено моніторинг карток підоблікових дітей, до  яких внесено поновлені дані, щодо освіти, влаштування та медичного обстеження під облікових дітей, зазначено інформацію щодо наявності визначеної інвалідності. Оператори Єдиного банку даних попереджені, щодо своєчасного внесення відомостей про стан здоров’я, фізичний та розумовий розвиток дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  та достовірне та оперативне заповнення всіх розділів ЕОК дитини.

Працівниками служби було проаналізовано форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із особливими потребами.

У І кварталі 2013 року під опіку громадян було влаштовано 1 дитину, позбавлену батьківського піклування, з особливими потребами; надано 2 висновки про доцільність усиновлення іноземними громадянами дітей з особливими потребами.
Переглядів: 135 | Додав: vln_rda | Теги: сімейні форми піклування, ініціативи Президента, райдержадміністрації

Вільнянська районна державна адміністрація © 2019

70002, м.Вільнянськ, вул.Бочарова, 12
тел./факс (06143)4-13-73
e-mail: gosvln@zp.ukrtel.net