Середа, 07.12.2022, 07:40
Вільнянська
районна державна адміністрація
Запорізької області

Головна | Актуально
Фотогалерея
Посилання
Інформація
про здійснення державної регуляторної політики
Вільнянською районною державною адміністрацією у 2012 році


Реалізація державної регуляторної політики Вільнянською райдержадміністрацією у 2012 році здійснювалась у відповідності до завдань, визначених Законом України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» (далі - Закон) та розпорядженням голови облдержадміністрації від 30.03.2011 № 111 «Про моніторинг реалізації державної регуляторної політики в Запорізькій області».
Відповідно до вимог статті 7 Закону головою райдержадміністрації 08.12.2011 був затверджений План діяльності Вільнянської райдержадміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік та у визначений Законом термін, оприлюднений в районній газеті "Дніпровські вогні” від 14.12.2011 № 97 (9993) і розміщений 16.12.2011 на офіційному веб-порталі Запорізької облдержадміністрації в підрозділі «Регуляторна діяльність райдержадміністрацій» розділу – «Регуляторна політика та розвиток підприємництва». План не передбачав прийняття регуляторних актів і зміни до нього протягом року не вносились. Протягом року райдержадміністрацією регуляторні акти не скасовувались.
З метою забезпечення принципу ефективності регуляторної діяльності та відповідно до вимог статті 10 Закону, головою райдержадміністрації 12.12.2011 був затверджений План-графік з відстеження результативності регуляторних актів на 2012 рік, який розміщений на офіційному веб-порталі Запорізької облдержадміністрації в підрозділі «Регуляторна діяльність райдержадміністрацій» розділу – «Регуляторна політика та розвиток підприємництва» та оприлюднений у вигляді оголошення  в районній газеті "Дніпровські вогні” 28.01.2012 № 7 (10005). План-графік не передбачав проведення у 2012 році відстежень результативності регуляторних актів та зміни до нього протягом року не вносились.
План діяльності Вільнянської райдержадміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік затверджений головою райдержадміністрації 06.12.2012, оприлюднений в районній газеті "Дніпровські вогні” від 15.12.2012 № 97 (10095 ) та розміщений 14.12.2012 на офіційному веб-порталі Запорізької облдержадміністрації в підрозділі «Регуляторна діяльність райдержадміністрацій» розділу – «Регуляторна політика та розвиток підприємництва», який не передбачає підготовку проектів регуляторних актів.
План-графік з відстеження результативності регуляторних актів на 2013 рік затверджений головою райдержадміністрації 04.01.2013, передбачає проведення 2 періодичних відстежень результативності регуляторних актів в березні та серпні 2013 року.
Крім того, райдержадміністрацією постійно здійснюється моніторинг реалізації державної регуляторної політики на районному, міському, селищному, сільському рівнях. Підсумки відповідного моніторингу свідчать про позитивну тенденцію щодо впровадження та реалізації державної регуляторної політики органами місцевого самоврядування Вільнянського району.
Так, протягом 2012 року міськселищсільвиконкомами Вільнянського району прийнято 66 регуляторних актів, здійснено базове відстеження результативності 29 регуляторних актів, повторне - 17 регуляторних актів, періодичне – 2 регуляторних актів.
З метою забезпечення принципу ефективності регуляторної діяльності та відповідно до вимог статті 10 Закону, міськселищсільвиконкомами були затверджені Плани діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік, які оприлюдненні у місцевих засобах масової інформації або розміщені на офіційних  веб-порталах відповідного регуляторного органу.
Районна державна адміністрація в процесі роботи з реалізації державної регуляторної політики  постійно співпрацює з суб’єктами господарювання та їх об’єднаннями. Зокрема, запроваджено практику розгляду на засіданнях районної Координаційної ради з питань розвитку підприємництва стану реалізації державної регуляторної політики, оцінки відповідної роботи місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування Вільнянського району.
За підсумками наведеної інформації можливо відмітити, що реалізація державної регуляторної політики у 2012 році здійснювалась із дотриманням принципів доцільності, збалансованості, послідовності,  системності та єдиного підходу. Однак існує ще ряд проблемних питань, які потребують подальшого відпрацювання, та на вирішення яких буде направлена діяльність Вільнянської райдержадміністрації у 2013 році, а саме:
- підвищення якості підготовки розробниками аналізу регуляторного впливу до проекту регуляторного акта та здійснення заходів з відстеження результативності регуляторних актів;
- посилення громадського контролю за регуляторною діяльність;
- поглиблення регуляторної діяльності на місцевому рівні (районною, міською, селищною та сільськими радами).
Інформація про здійснення Вільнянською райдержадміністрацією державної регуляторної політики у 2012 році розміщена на офіційному веб-порталі Запорізької облдержадміністрації в підрозділі «Регуляторна діяльність райдержадміністрацій» розділу – «Регуляторна політика та розвиток підприємництва».


Вільнянська районна державна адміністрація © 2022

70002, м.Вільнянськ, вул.Бочарова, 12
тел./факс (06143)4-13-73
e-mail: gosvln@zp.ukrtel.net