Вівторок, 17.09.2019, 03:45
Вільнянська
районна державна адміністрація
Запорізької області

Головна | Актуально
Фотогалерея
Посилання
Головна » 2013 » Квітень » 14 » Реформування системи екстреної медичної допомоги
14:06
Реформування системи екстреної медичної допомоги
  
 Реформування системи екстреної медичної допомоги в Україні має за мету створити єдиний медичний простір, у рамках якого будуть злагоджено працювати всі рівні медичної допомоги. На цьому наголошує і Президент України. Завдання Глави держави – побудувати єдиний простір, починаючи від перинатальних центрів і закінчуючи лікарнями та спеціалізованими медичними центрами.


На виконання Закону України «Про екстрену медичну допомогу» з 1 квітня 2013 року у Вільнянському районі функціонує Вільнянська підстанція швидкої медичної допомоги (ШМД),  яка є структурним підрозділом Запорізької станції ШМД КУ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Запорізької обласної ради», яка обслуговує населення Вільнянського і Новомиколаївського району. Рішенням Вільнянської районної ради від 22.02.2013 № 10  «Про надання згоди на передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Вільнянського району» на умовах позички новоствореній структурі передано автомобілі ШМД, приміщення на території Вільнянської ЦРКЛ, Михайло-Лукашівської амбулаторії на засадах загальної практики – сімейної медицини, Петро-Михайлівської дільничної лікарні.

З метою підвищення поінформованості населення району проводиться широке обговорення реформування системи екстреної медичної допомоги. 11 квітня 2013 року на оперативній нараді з лікарями ЦРКЛ і лікувально-профілактичних закладах (ЛПЗ) району завідуючий Вільнянською підстанцією ШМД В. Каюков доповів про роботу підстанції і обслуговування населення району бригадами ШМД та відзначив, що скарг на роботу підстанції не зареєстровано.  Дана тема також висвітлюється у районних засобах масової інформації.
Переглядів: 228 | Додав: vln_rda

Вільнянська районна державна адміністрація © 2019

70002, м.Вільнянськ, вул.Бочарова, 12
тел./факс (06143)4-13-73
e-mail: gosvln@zp.ukrtel.net